Biyografi

Berrak Tuna Altuna Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Berrak Tuna Altuna Kimdir
Berrak Tuna Altuna Kimdir

Berrak Tuna Altuna kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berrak Tuna Altuna’dan söz edeceğiz.

Berrak Tuna Altuna Kimdir?

  • Oyuncu.

1992 yılında dünyaya gelen Berrak Tuna Altuna, oyuncu olarak tanınmaktadır. Oyunculuk eğitimlerini Sadri Alışık Konservatuvarı’nda ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlayan Berrak Tuna Altuna, ayrıca Arka Sokaklar ve Gibi dizilerinde de rol almıştır. Yüzme, bisiklet ve voleybolla da ilgilenen Berrak Tuna Altuna, aynı zamanda Ege şivesi konusunda da yeteneklidir. Berrak Tuna Altuna, 1.60 m boyundadır, kumral saçlıdır ve kahverengi gözlüdür.

Berrak Tuna Altuna oynadığı ve görev aldığı tiyatro oyunları;

2020 – Seyirci (Asistan)
2019 – Kelebekler Özgürdür (Yönetmen Yardımcısı)
2018 – Rüzgara Karşı Pişmaniye Yemek (Oyuncu)
2018 – Canlı Maymun Lokantası (Asistan)
2018 – Leonce ve Lena’nın Müzikli Güldürüsü (Oyuncu)
2017 – Joker (Yönetmen Yardımcısı)
2016 – İki Efendinin Uşağı Alaturka (Oyuncu)
Fareli Köyün Kavalcısı (Oyuncu)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berrak Tuna Altuna, oyunculuk çalışmalarına Hülya Sağlam Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Berrak Tuna Altuna hakkında merak edilen aslen nereli, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
ERTANHABER |-| kahve rehberleri |-| kartal evden eve nakliyat |-| Evden eve nakliyat ofis eşyası depolama