ADLİ

Eskişehir’de korkunç kavga 8 kişi yaralandı 1 ağır

Eskişehir’de şiddet olayları bir türlü durulmuyor. Kanlıkavak Parkı’nda gerçekleşen son olayda, motosiklet sürücüsü Tunahan Ertan ile yaya olarak kaldırımda yürüyen Hüseyin S. isimli şahıs arasında yaşanan tartışma, vahşi bir saldırıya dönüştü. Olayı gören çevredeki vatandaşlar, korku dolu anlarda araya girerek durumu yatıştırmaya çalıştı.

Ertan’ın Hüseyin S. ile yaşadığı söz düellosu kısa sürede fiziksel bir çatışmaya dönüştü. Motosiklet sürücüsü Ertan, sözlü tartışmanın dozunu artırarak Hüseyin S.’ye saldırdı. Bu şiddet dolu sahneyi gören çevredeki vatandaşlar, tehlikeli duruma müdahale etmeye çalıştılar. Ancak Ertan’ın saldırganlığı ve agresif tavrı, olayı daha da karmaşık bir hale getirdi.

Tunahan Ertan’ın saldırısı sonucunda, olaya müdahale etmek isteyen vatandaşlar da maalesef yaralandı. Toplamda 8 kişinin maruz kaldığı bu vahim darp olayının ardından polis ekipleri olay yerine çağrıldı. Polislerin hızlı müdahalesiyle Tunahan Ertan tutuklandı ve emniyete götürüldü.

Tunahan Ertan’ın üzerinde suç aletleri tespit edildi

Yapılan incelemeler sırasında Tunahan Ertan’ın üzerinde bir adet Canik marka tabanca, biber gazı ve komando bıçağı bulundu. Bu buluntular, Ertan’ın tehlikeli bir durum yaratabilecek potansiyele sahip olduğunu gösterdi. Ancak, şaşırtıcı bir şekilde, daha önce benzer suçlardan hüküm giymiş olan Tunahan Ertan, olayın ardından serbest bırakıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
ERTANHABER |-| ofis eşyası depolama IGBT tabanlı kompanzasyon