BASIN

Kemal Akagündüz Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Eşi Kimdir?

Kemal Akagündüz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kemal Akagündüz’den söz edeceğiz.

Kemal Akagündüz Kimdir
Kemal Akagündüz Kimdir

Kemal Akagündüz Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Kemal Altuğ Akgündüz’dür. 20 Ağustos 1984 tarihinde Isparta’da dünyaya gelmiştir Lisans eğitimini 2009 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde tamamlayan Kemal Akagündüz, meslek hayatına 2011 yılında Flash TV’de başlamış; sonrasında çeşitli yerel medya kuruluşunda muhtelif görevlerde bulunmuştur. 2017 yılında Beyaz TV bünyesinde muhabir olarak çalışmaya başlayan Kemal Akagündüz, kısa bir süre sonra da Show TV’de Ankara muhabiri olarak görev almaya başlamıştır. Başarılı muhabir Kemal Akagündüz, Serap Akagündüz ile evlidir ve Zeynep Ela adında bir çocuk babasıdır. Aslen Ispartalıdır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kemal Akagündüz, muhabirlik çalışmalarına şu sıralar Show Ana Haber’de devam etmektedir. Başarılı muhabir Kemal Akagündüz hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Başa dön tuşu
ERTANHABER |-| ofis eşyası depolama IGBT tabanlı kompanzasyon