İlan

Ünlü işadamı İbrahim Murat gündüz ve kızı Hülya Duru gündüz Bodrum’da

Ünlü işadamı İbrahim Murat gündüz ve kızı Hülya Duru gündüz Bodrum’da birlikte tatil yaptılar Ünlü iş adamı ve aynı zamanda Türk sporunun önemli isimlerinden Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan Yardımcısı İbrahim Murat Gündüz kızı ile birlikte tatil için, Türkiye’nin ve dünyanın önemli turizm merkezlerinden Bodrum Gölköy’deki Akana otele gitmeyi tercih ettiler. İbrahim Murat Gündüz daha önce Akana otelde tatil yaptığı ve çok memnun kaldığı için, bu güzelliği kızınınında görebilmesi amacı ile ikinci kez Akana otele gitti. Akana Hotel’in mutfak şefi, dünyaca ünlü restoranlarda çalışmış ve dünya mutfağının en iyilerinden biri olan Arif Solukhanoğlu İle ünlü iş adamı İbrahim Murat Gündüz aynı zamanda çok yakın arkadaşlar.

Arif Solukhanoğlu’nun daveti üzerine ikinci kez Akana Otel’e giden İbrahim Murat Gündüz kızı ile Arif Solukhanoğlu’nun bu nazik davetinden çok memnun olduklarını belirttiler. Bodrum’un gölköy bölgesinde cennet koyu olarak adlandırılan bakir bir alana inşa edilen Akana otelin en önemli özellikleri 1) sıradışı konsepti 2) kendine ait özel koyu 3) mükemmel temizlik ve hijyen 4) mükemmel fiyat performansı 5) benzersiz bir otel olması 6) kibar, güler yüzlü ve çok profesyonel personel 7) ege denizinin muhteşem manzarası 8) alışılmışın dışında bina mimarisi ve odaların dizaynı 9) mükemmel plaj hizmeti 10) usta mutfak şefi arif solukhanoğlu’nun hazırladığı fransız, italyan, ispanyol Yemeklerinden oluşan muhteşem menü İbrahim murat Gündüz sözlerine şu şekilde devam etti Akana Otel o kadar temiz bir otel ki kendinizi evinizde zannediyorsunuz.

Otelin yiyecek ve içecek menüsü, akdeniz ve dünya mutfağının en iyi seçenekleriyle dolu. Menüdeki yemeklerin dışında kendinizi özel hissetmek istiyorsanız, dünyaca ünlü mutfak şefi Arif Solukhanoğlu isteklerinize asla hayır demez ve hayal ettiğiniz yemekleri sizin için yapar. Otelin gece menüsünde ıstakoz, deniz tarağı, karides, kalamar, risotto, balık çorbası, fransız et seçenekleri, havyar, otelin kendisine ait özel yapım içecek kokteylleri, şarapla pişirilmiş dana yanağı ve daha sayamadığımız birçok özel yemek yer almakta. Bu kadar güzel özelliği bir arada barındıran başka hiçbir otelde daha önce kalmadık dedi Arif Solukhanoğlu’nun ilgi ve alakasından çok memnun olan İbrahim Murat Gündüz ve kızı Hülya Duru Gündüz için usta şef sadece İtalya’da yiyebileceğiniz Bonus Veren Siteler mürekkep sosu ile deniz mahsullü risotto (risotto nero) yaptı. Yedikleri risottoya bayılan ve yemekleri muhteşem bulan ibrahim murat gündüz ve kızı hülya duru gündüz, bu muhteşem yemek için arif solukhanoğlu’na çok teşekkür ettiklerini belirtti. Ünlü iş adamı İbrahim Murat Gündüz ve çok sevdiği kızı hülya duru gündüz Akana Otelin muhteşem doğası ve film platolarını andırmayan manzarasında mükemmel hatıra fotoğrafları çektiler.

Dünyaca ünlü mutfak şefi Arif Solukhanoğlu’nun konuğu olarak Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Ruins restorana davet edilen İbrahim Murat Gündüz ve sevgili kızı Hülya Duru, Ruins restoranda İspanyol mutfağından tapas ve paella yediler Yalıkavak’ta bulunan Ruins restaurant beach club, İspanyol mutfağı dışında sanat eserleriyle de ünlü bir restoran. Restoran aynı zamanda bünyesinde bir sanat galerisine ev sahipliği yapmakta. ibrahim murat gündüz ve kızı hülya duru gündüz birbirinden değerli eserleri inceleyerek bu harika atmosferde mükemmel hatıra fotoğrafları çektirdikleri için çok mutlu olduklarını belirttiler. Arif Soluhanoğlu’nun ilgisi, misafirperverliği, nezaketi, mükemmel yemekleri ve dostluğu için kendisine çok teşekkür eden İbrahim Murat Gündüz ve kızı Hülya Duru Gündüz bodruma gelen herkese muhakkak Arif Solukhanoğlu’nun yemeklerini yemeleri için Akana Otel’e gitmelerini tavsiye ettiler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
istanbul evden eve nakliyat |-| son dakika haberler |-| haberler |-| islam sözleri| - | bunedy | - | Sarıyer evden eve nakliyat | - |
ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber ertan haber